Eko-Hemiks


 • Adresa: rr.7, f.Batincë 1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7432 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  Ris hem


  • Adresa: Bul.Boris Trajkovski 73
  • Vendi: Shkup

  Ние сме компанија од хемиската индустрија основана во 2016 година, со првична дејност промет со хемикалии за третман на вода. Во мај 2020 година станавме корисници на правата од индустриска сопственост на култните македонски брендови за детергенти и средства за домаќинство - производите на поранешен Охис Скопје.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1640345756_11.png?t=true&w=300&h=300
  Mapa

  Понизок економски раст, повисока инфлација, продлабочен дефицит - со ребалансот власта ќе штеди на непродуктивните трошоци, но и ќе троши повеќе за потребите ...
  сите 208 | | | веќе видена

  Електрани на Македонија со нов долг кон ЕБОР од 100 милиони евра за покривање на криминалот кои оваа неспособна и криминална власт на СДСМ и ДУИ го прави во ...
  сите 61 | | | веќе видена

  Министерот за економија Крешник Бектеши соопшти дека Владата на денешната седница ќе го разгледа ребалансот на Буџетот, но ќе расправа и околу потребата од ...
  сите 34 | | | веќе видена

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj