Ehi


  • Adresa: Venjamin Maçukovski 28, fahu p.723
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7427 км
  • Lokacioni: карши Општина Аеродром

  • Faksi: 02 2401175
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1562314799_99.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

EHI është firmë e specializuar, aktiviteti i së cilës është punim, projektim, rekonstruim dhe sanim i sistemeve për furnizim me ujë dhe sistemet e ujërave të zeza, pompa dhe stacione filtrimi, rezervuarë, sisteme për ujitje dhe tharje, stacione pastrimi si dhe objekte të tjera hidroteknike, firma jonë disponon staf profesional dhe pajise për zgjidhje të suksesshme dhe të problemeve më të ndërlikuara të lidhura me përgatitjen e këtyre objekteve

Shërbime:


- Sistemi për furnizim me ujë
- Sisteme të ujërave të zeza
- Stacione pastrimi
- Sisteme transport gazi
- Sisteme për ujitje dhe tharje
- Vendosje kabllosh
- Matje gjeodezike
- Këshillim


Produkte:


- Stacione pastruese
- Ndarës të yndyrave dhe vajrave
- Gropa septike
- Puseta
- Akumulim i ujërave atmosferike
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj