Edu Soft

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Filipi i Dyte Maqedonas (Stiv Naumov) 11-1/1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7425 км
  • Lokacioni: помеѓу стоковна Илинден и 8-ми Март

  • Telefon 2: 02 3128462
  • Faksi: 02 3127323
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1580892164_23.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Rreth nesh

EDUSOFT është kompani profesionale softuerike e cila është e specializuar për dizajn, zhvillim dhe implementim të aplikacioneve softuerike.
EDUSOFT është themeluar në vitin 1990 në Shkup, R. Maqedoni dhe vazhdimisht ofron softuer me kualitet të lartë, i zhvilluar me ndihmën e teknologjive të sofistikuara që punon në platforma të ndryshme.
Baza e përdoruesve tanë e kalon numrin prej njëqind kompanive, duke nisur prej bizneseve të vogla, e deri te ato të mëdha, si dhe institucione qeveritare. Kompania posedon njohuri të thella dhe përvojë në sigurimin e shërbimeve softuerike në sektorin financiar, në biznesin sigurues, në gjyqësi, veterinari, inxhinieri, ndërtimtari, etj.
EDUSOFT me krenari e thekson qasjen e lartë etike drejt biznesit. Numri më i madh i të punësuarve tanë ofrojnë kontribut të rëndësishëm shumëvjeçar në punë, dhe kjo pasuri nga përvoja rregullisht freskohet me të rinj, me njerëz të talentuar të cilët i përmbahen kompanisë sonë, shpeshherë që vijnë edhe drejtpërdrejti nga bankat e fakultetit.

Vlerat kryesore të EDUSOFT-it

Kualiteti i produkteve dhe shërbimeve tona
Ne synojmë drejt prodhimit të softuerit me kualitet më të lartë, i cili do të jetë në dispozicion çdo kund në industri.

Kënaqësia e përdoruesit
Klientët tanë janë pika e fokusuar e zhvillimit tonë softuerik. Kjo është e nevojshme që përdorimi i softuerit të cilin e kemi bërë të maksimizohet. Komunikimi i shkëlqyeshëm është i nevojshëm për suksesin në orvatjen drejt zhvillimit të softuerit. Synojmë që të ndërtojmë raporte të ngushta pune me klientët tanë para zhvillimit të softuerit, gjatë zhvillimit dhe pas zhvillimit të softuerit. Me krenari e përmbajmë softuerin tonë, me dëshirë që ta maksimizojmë kënaqësinë e përdoruesve tanë me softuerin që e kemi realizuar për ata.

Përmirësim i vazhdueshëm

Industria e softuerit është përplot teknologji. Një numër i madh i teknologjive individuale janë të gjëra në rreth dhe të pasura në karakteristika. Më rëndësi esenciale është që këto teknologji vazhdimisht të studiohen, çdo herë duke synuar drejt shkathtësive të përsosura në ato sfera. Po ashtu, është e nevojshme që paralelisht të përcillen idetë, mjetet dhe teknikat e reja. Ne në EDUSOFT e njohim këtë dhe vazhdimisht punojmë në zgjerimin dhe thellimin e diturive dhe shkathtësive tona në aspekt të zhvillimit të softuerit.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj