ECOVIS Audit Makedonija

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Anton Popov 1-1/10 (Ognjan Prica)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7425 км

  • Faksi: 02 2463140
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1487069933_33.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Аудит Mакедонија е незавизен член на Geneva Group International и член на институтот на овластени ревизори на Република Македонија со горда историја која датира од далечната 1995 година.

Основна дејност на друштвото е ревизија на финансиски извештаи на средни и големи трговци, банки, друштва за осигурување, други финансиски институции, како и трговци кои составуваат консолидирани финансиски извештаи.

Ние во Аудит Македонија, сметаме дека треба да очекувате повеќе од вашите ревизори и бизнис советници. Енергична компанија која постојано расте, ние продолжуваме да ги подобруваме нашите знаења и вештини во корист на нашите клиенти. Јасно размислување, длабинско разбирање и визија за успех се примарните цели на Аудит Македонија. Сите погоре наведени вештини, но и многу повеќе, се испорачуваат преку супериорна услуга, интегритет и посветеност.

Како што бизнис организациите растат и се менуваат, така растат и нашите деловни совети. Нашите клиенти се потпираат на нашите чесни, независни и објективни совети. Ние ова го постигнуваме со тоа што стануваме нивни блиски советници, помагајќи им да ги анализираат и решат проблемите. За секој клиент, ние назначуваме тим кој е високо стручен, искусен и посветен на квалитет.

Нашата примарна цел е извршување на квалитетни услуги кои што ќе обезбедат ефикасно работење на клиентот и зголемување на неговата профитабилност и репутација. Нашата посветеност во работата на клиентите е доследна и целосна.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj