ECOVIS Audit Makedonija

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Anton Popov 1-1/10 (Ognjan Prica)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7852 км

  • Faksi: 02 2463140
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1487069933_33.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Shoqata për revizion Bejker Tilli Maqedoni SHPK nga Shkupi është themeluar më 01 Korrik 1995, si një prej firmave të para në Maqedoni, për mundësimin e shërbimeve në fushën e konsultimit financiar, revizionit, ekspertizës gjyqësore, kontabilitetit, vlerësimit si dhe shumë shërbime të tjera konsultuese. Është anëtar i pavarur i Baker Tilly Internatonal nga Londra, Mbretëria e Bashkuar , prej vitit 2008.

Baker Tilly Internatonal nga Londra, është rrjet firmash revizioni dhe kontabiliteti, e renditur në vendin e tetë në botë sipas të ardhurave. Ka 149 anëtarë, 610 zyra në 125 shtete, me 24 000 të punësuar.

Aktiviteti kryesor i kompanisë është revizion dhe raporte financiare të tregtarëve të vegjël dhe të mesëm, bankave, kompanive të sigurimit, instituteve të ndryshme financiare, tregtar që përgatisin bilanc të konsoliduar.

Përveç analizës së punës së revizionit, Bejker Tili Maqedoni, me sukses ofron dhe shërbime në fushat e: konsultimit të biznesit dhe menaxhimit, konsultimit të taksave dhe financiar, konsultimit në përmirësimin e sistemit të kontrollit të brendshëm-kontabilues dhe sistemit të kontabilitetit, përgatitje të pagave, vlerësim, analiza, etj.

Bejker Tili Maqedoni është kompani e cila në aspektin njerëz, teknik dhe organizativ-cilësor, saktë dhe në kohë përmbush të gjitha punët e dakorduara.
Qëllimi i punës tonë paraqet standardet ndërkombëtare kontabiliteti, të vendosura nga Bordi për Standarde Ndërkombëtare Kontabiliteti (IASB) dhe Standarde Ndërkombëtare për Raporte Financiare (IFRS)

Kompania ndjek principet e pavarësisë, saktësisë dhe përfshirjes së përgjithshme. Respektimi i këtyre principeve rezulton me raporte të plota dhe objektive, që ofrojnë udhëzime për klientët tanë në punën e tyre financiare dhe të kontabilitetit.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj