Ecosystem


 • Adresa: Borçe Koçovski 81
 • Vendi: Tetovë
  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  KNL Sistemi


  • Adresa: Bojmija 6/1 llok.5
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7853 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 14:00

  KNL Sistemi është specialist juaj në fushën e higjienës. Motoja jonë “Higjienë inovative” reflekton kërkesat pas një fuqie të vazhdueshme inovative.

  Dërgesë

  VS Profesional


  • Adresa: 11 Tetori 86 llok.4
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7861 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

  Produkte letre, dispenzuesve, pajisjet dhe pastrimi për përdorim profesional.

  ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Klintek


  • Adresa: Naroden front 19-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7851 км

  CLINTEK DOOEL nga Shkupi është një përfaqësues i autorizuar i kompanisë gjermane Kärcher. Në këtë mënyrë, të gjithë gamën e makinave, pajisjeve dhe produkteve të pastrimit të Kärcher janë në dispozicion në të gjithë territorin e Republikës së Maqedonisë.

  ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  De-Lo Higiena


  • Adresa: Shën Naum 24-a
  • Vendi: Manastir
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 10:00 deri më 14:00

  Основна дејност на компанијата е трговија на хигиенски производи, хартија, алатки, прибор и машини за чистење.

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj