East Gate


 • Adresa: Bellasica 2
 • Vendi: Shkup
  Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

  Bonor Inxhiniering


  • Adresa: Boro Petrusevski 9, suteren
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

  BONOR Engineering është një kompani e licencuar që ka qenë aktive në fushën e arkitekturës dhe ndërtimit që nga viti 1991.

  Wi-Fi ZonëAir-kondicioner

  Bortas


  • Adresa: Aminta III 72-1/1 (Lleninova)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7424 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

  BORTAS DOO eshte nje kompani ndertimi e specializuar ne ndertimin dhe inxhinierine civile, projektimin dhe inxhinierine.

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim


  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj