E-Net


 • Address : Tane Georgievski 52
 • Place: Kumanovo
 • Distance: ≈7435 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Internet accessAirconditioned

  ESP  Computer training; Language courses; Children computer courses; Business english; Training-development of business skils.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/70da90a61ae5f433d030aa72ac5c097a.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingWi-Fi ZoneAirconditioned

  Centre for Foreign Languages (Centar za stranski jazici)


  • Address : Orce Nikolov 155-A
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7423 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

  The Centrе for Foreign Languages was established in 1954 and since then has been continuously organizing foreign language classes for learners of different ages and needs.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/07c7d0be0af887dd2f5e5e27f42b07f9.jpg?t=true&w=300&h=300
  Wi-Fi ZoneAirconditioned

  Wissen Schule


  • Address : LJudevit Gaj 6/9
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 20:00

  Vissen Schule is a foreign language school that offers courses in German, English, Turkish, French, Italian and Spanish for all ages and translations, group and individual classes, as well as supplementary school curriculum as well as a creative collective.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1458048639_79.jpg?t=true&w=300&h=300
  ParkingWi-Fi ZoneAirconditionedChildren welcome

  Logos Plus


  • Address : Aminta III 75 (Leninova)
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7424 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 22:00

  Regular, intensive courses in foreign languages ​​and computers, International categorization via e-classroom www.logosplus.eu, Certificates / verify / translations (legal, written), a school in Bitola (070691-373) and Resen (071/211 876)

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/26a06352082f234dd1e554ba9e161f41.jpg?t=true&w=300&h=300
  Map

  Време зa читање: 5 минути Топлификација АД во соработка со странскиот партнер во периодот 2007-2011 година го реализираат првиот приватен енергетски објект во ...
  сите 31 | | | веќе видена

  Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Време зa читање: 4 минути Народната банка на Кина (ПБОЦ) објави прашања и одговори на својата веб -страница во која се вели дека кинеските граѓани кои ...
  сите 43 | | | веќе видена

  Градот и мразот се најизразени ризици во земјоделското осигурување. Во првите шест месеци годинава над 70 отсто од вредноста на сите исплатени штети во ...
  сите 45 | | | веќе видена

  Време зa читање: 2 минути Големите домашни извозни компании со доминантна приватна сопственост кои реализирале најмалку 30 проценти од своите приходи од извоз ...
  сите 26 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel