Xhovi kompani


  • Adresa: Nikolla Teslla 4
  • Vendi: Strumicë
  • Distanca: ≈7969 км

  • Telefon 2: 070 253737
  • Faksi: 034 340737
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1653641455_59.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

<p><a href="http://www.jovikompani.mk" target="_blank"><img src="/sites/zk/docs/pwp/066d169511b2322a946057f624ff90e4.jpg" alt="" width="100%"/></a></p>
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj