Dzivi

Parking6 days a weekAirconditioned

  • Address : Zeleznicka 8-a
  • Place: Gevgelija
  • Distance: ≈7553 км

  • Telephone 2: +389 34 211299
  • Fax: +389 34 218299
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 20:30
    Sat from 08:30 to 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1607693383_04.png?t=true&w=300&h=300


Photo & Video Galery

ЏИВИ ДОО Гевгелија е компанија основана во 1992 година, кога започна со трговија на аудио-видео опрема и апарати за домаќинство. Од самиот почеток ЏИВИ остварува успешни деловни резултати и постојано инвестирање во изградба на нови објекти и проширување на понудата.

Во 1997 година компанијата се сели во нов продажен салон во близина на автобуска станица во Гевгелија, при што е извршено проширување на асортиманот со бела техника, климатизери и грејни тела.

Во 2002-та е отворен нов салон, со изложбен простор од 750 метри квадратни, со паркинг простор и магацин. Во 2012-та се гради и уште еден објект,кој ќе одговори на потребите ...

Развојот на ЏИВИ од формирањето до денес е континуиран, се реализира на основа на стратегиски цели и е насочен кон проширување на дејностите од областа на греење, ладење и вентилација со проектирање и изведба, како и проекти за заштеда на енергија и обновливи извори на енергија.

Преку постојано задоволување на инвеститорите и клиентите/купувачите нудејќи им производи и услуги согласно прифатените стандарди и бараниот квалитет, преку соработка со партнерите од својата дејност која придонесува за корист на сите страни, со овозможување на мотивирачка работа и соодветни услови за работа на своите вработени, да обезбедиме континуиран успешен настап на пазарот во Македонија во соработка со други партнери да ја прошириме сопствената работа на пазарот во поблиското опкружување.

Располагаме со стручен и искусен кадар, кој изработува идејни решенија како и со стручни екипи за монтажа кои секој проект го направат реалност според сите стандарди и технички прописи, по принципот клуч на рака.
more
Retail Price - VAT Included:38.990 MKD

PROfessional PFVI32-18WF / PFVO32-1 ...

Retail Price - VAT Included:37.990 MKD

PREMIUM PR1VI32-18WFC / PR1VO32-18

Retail Price - VAT Included:22.990 MKD

PREMIUM PR1VI32-12WFCB / PR1VO32-12 ...

Retail Price - VAT Included:56.990 MKD

NEMESIS PRO N2VI32 - 24WiFi / N2VO3 ...

Retail Price - VAT Included:48.990 MKD

LIFE PRO L4VI32 - 24WiFiR / L4VO32 ...

Retail Price - VAT Included:149.990 MKD

INVENTOR V5MKI32 - 50WiFiR / U5MRT3 ...

Retail Price - VAT Included:156.490 MKD

INVENTOR V5MDI32 - 60WiFiR / U5MRT3 ...

Retail Price - VAT Included:146.990 MKD

INVENTOR V5MCI32WiFiR - 50 / U5MRT3 ...

Retail Price - VAT Included:153.490 MKD

INVENTOR V4MFI - 66B / V4MFO - 66B

Retail Price - VAT Included:25.990 MKD

AR3VI32-12WF / AR3VO32-12

Retail Price - VAT Included:41.900 MKD

ARIA AR3VI32-18WF / AR3VO32-18


See our products at
Map

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel