Џиор

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаКлиматизирано

  • Адреса: Климент Охридски 42
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈10791 км
  • Локација: на влезот на Струмица, до бенсинска Макпетрол

  • Телефон 2: 075 340279
  • Факс: 034 340279
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 08:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1393339896_89.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Сé за Вашето возило - оригинални нови и половни делови со најдобри цени.

• Турбини
• Kомпресори
• Pумпи за висок притисок за сите видови возила.
• Федери за повеќе типови на товарни и лесно товарни возила

Располагаме со резервни делови за:
-OPEL
-BMW
-TOYOTA
-Mercedes
-Fiat
-Volkswagen
повеќе
Цена со ДДВ:Побарај цена

Сет квачила


Видете ги нашите производи на
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи