Џакомо пица


  • Адреса: Илинденска 71
  • Место: Кавадарци
  • Оддалеченст: ≈7500 км

  • Телефон 2: 075 492216
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 00:00
    Нед од 12:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Агенцијата за управување со одземен имот конфискувала подвижен и недвижен имот во вредност од 532.114.872 денари според годишниот извештај кој го добивме, а се ...
сите 4 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи