Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Kavadar
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Pllaka
 • Sanitari
 • Dysheme - prej llaminati
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Dysheme teraco në Kavadar

Daneks-komerc


 • Adresa: Strasho Pinxhur p.n., F.Vatash
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 13:00 deri më 16:00

Enmon


 • Adresa: 29 Nëntori p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

Minas komerc


 • Adresa: Bulevardi perëndimor p.n.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 21:00 • Sh nga 08:00 deri më 18:00

Polet-Enmon


 • Adresa: Zapaden bulevar b.b.
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7500 км

Urban invest


 • Adresa: fahu p.166, f.Vozarcë
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7494 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Vlla-dej


 • Adresa: Goce Dellçev 46
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00 • D nga 08:00 deri më 12:00

Mapa

Организаторите на пазари бараат да се укине законот за трговија на зелените пазари. Велат дека овој закон за пазарџиите наметнува давачки кои ги нема во ...
сите 20 | | | веќе видена

Направена е новата пресметка што ќе важи неделава.. Цената на бензинот од 98 октани се намалува за 1,5 денари и ќе изнесува 68,5 денари за литар.. За 1 денар ...
сите 39 | | | веќе видена

Според оценката на раководителите на деловните субјекти, индикаторот на доверба во трговијата на мало во третото тримесечје од 2019 година е за 0.1 процентен ...
сите 23 | | | веќе видена

Франција се обидува да воспостави европски регулатор за дигиталните платформи како Google, за казнувања при можна злоупотреба на влијание. Ова го изјави висок ...
сите 3 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj