Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Ndërtimtari - firma dhe ndërmarrje
 • Projektim (zyra projektimi)
 • Ndërtimtari - materiale
 • Ndërtimtari - punë përfundimtare
 • Tavane të lëshuara - ndërtim
 • Llaç Dhe Suvatim
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Dysheme - lustrim dhe rrafshim në Ohër

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

Vela


 • Adresa: Zhivko Çingo 8
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

- Sisteme për ndërtim të thatë- KNAUF - Termo fasada- HENKEL, CERESIT - Malterim i brendshëm me makinë- KNAUF - Rrafshim dhe ngjyrosje - Performim i tavaneve të ulura

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/522ed6ba8a6291dffce9b2dbdaa9191f.jpg?t=true&w=300&h=300

Big Inxhiniering


 • Adresa: Budva 12
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boinski Devet


 • Adresa: Ohridska 7
 • Vendi: Ohër

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Bokop Borovec


 • Adresa: Bul.Turistiçka 114
 • Vendi: Ohër
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Calimero


 • Adresa: Petrino 9-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

DDM Inzhenering


 • Adresa: bul.Turistiçka 12/1-3
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Deboj inxhiniering


 • Adresa: Bul.Rilindasit Maqedonas 8
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eko-int


 • Adresa: Bul.Turistiçka p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ellsing


 • Adresa: Nikolla Karev 55
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7440 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Em-Proekt


 • Adresa: 11 Tetori 6
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Euro Stil


 • Adresa: Zhelezniçka p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Eurobilding


 • Adresa: bil.Turisticka p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Filand 2012


 • Adresa: Kej Maqedonia 67 (Kej Marshall Tito)
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gradezhnik


 • Adresa: Partizanska 1-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 15:00 • Sh nga 08:00 deri më 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

IMC Proekt


 • Adresa: Mirçe Acev c-2/12
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ina Trejd Lote


 • Adresa: Bul.Turistiçka p.n., Remis 2/6
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7438 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ivstil gradba


 • Adresa: Gjorçe Petrov 4/1
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Janus Baucentar/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KB Dizajn


 • Adresa: Marko Nestoroski 107-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mina-komerc


 • Adresa: F.Sredoreç i poshtëm
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7429 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nefi ik/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Силк Роуд Банка АД Скопје на ден 03.04.2020 година на веб страната објави јавна понуда за промена на договорните услови за кредитните производи за население, ...
сите 72 | | | веќе видена

Врз основа на Уредбата со законска сила за изменување и дополнување на Уредбата со законска сила за примена на Законот за трговските друштва за време на ...
сите 35 | | | веќе видена

Организацијата на земји-извознички на нафта (ОПЕК) е група независни произведувачи работат на договор за досега невидено намалување на производството, а кон ...
сите 80 | | | веќе видена

Најбргу ќе стигнат средствата од Меѓународниот монетарен фонд од странските ликвидносни инјекции, кои се очекува најверојатно да стигнат во текот на месецов, ...
сите 139 | | | веќе видена

За најмалку 70% ќе се намалат ратите за кредитите од финансиските и лизинг друштва во следните три месеци за граѓаните, за кои нема да смеат да се пресметуваат ...
сите 80 | | | веќе видена

Автомобилите во Европската Унија емитуваат околу 12 проценти од вкупната емисија на јаглерод диоксид. Од 2009 година ЕУ регулативата поставува задолжителни ...
сите 12 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj