Kërko në regjion

    

 

Të nderuar,


Është kënaqësi t’Ju informoj që pesë biznes direktoriumet më gjithëpërfshirëse në Maqedoni, Bullgari, Greqi, Sërbi dhe Romani, muajin e kaluar ranë dakord për bashkëpunim që i ofron mundësi shfrytëzuesve nga këto shtete të kërkojnë furnizues dhe konsumatorë të produkteve dhe shërbimeve edhe në tregjet fqinje.


Me këtë i mundësojmë edhe bizneseve vendase të promovohen më lehtë dhe më lirë para klientëve potencial në regjion.


Baza e plotë e të dhënave për më shumë se 500, 000 kompani në Bullgari, Greqi, Sërbi dhe Romani tanimë është në dispozicion në http://zk.mk/dynamic/regional, ndërsa të dhënat për kompanitë Maqedonase shfrytëzuesit nga jashtë mund t’i marrin në:

 


Libri i Artë është biznes direktorium lider në Maqedoni e zgjedhur për Superbrand për Maqedoni për vitin 2009. www.zk.com.mk është njëra nga 40 veb faqet më të vizituara lokale në Maqedoni dhe është qasëse në gjuhën Maqedonase, Shqipe dhe Angeleze.


Me respekt,
Vlladimir Vecovski
Drejtor Gjeneral

 

 

Време зa читање: 3 минути Секторот туризам е еден од најпогодените сектори во периодот на пандемијата, за нашите државјани се затворени границите на речиси ...
сите 100 | | | веќе видена

Преку трите кредитни линии, Ковид 1, 2 и 3, од Развојната банка на Северна Македонија, обезбедени се ликвидни средства во вкупен износ од 44,1 милиони евра, ...
сите 49 | | | веќе видена

Вицепремиерот за економски прашања, Фатмир Битиќи, и директорката на Управата за јавни приходи, Сања Лукаревска, денеска остварија работна средба на која ...
сите 53 | | | веќе видена

Асоцијацијата за е-трговија, повикувајќи се на податоци објавени од Народната банка, објави дека во текот на 2020 година граѓаните на Македонија реализирале ...
сите 13 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj