Огласи за вработување во Р3 Инфомедиа

Во моментов немаме отворени работни места.

Испратете свое CV за да Ве додадеме во нашата база за следни отворени работни места: contact@zk.mk
 

Лани 8.898 Македонци во 2018 добиле работна дозвола во Германија, што е повеќе од Албанците, но суштински и од Србите, чија земја е неколкукратно поголема од ...
сите 12 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи