Dve kapki

ParkingWi-Fi ZonëPunojmë 7 ditë në javëAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditoreAdaptuar për duhanpirës


  • Telefon 2: 070 650892
  • Orari i punës: Ha - Mr , Enj , D nga 08:00 deri më 00:00
    Pr - Sh nga 08:00 deri më 01:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1463493993_55.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja
Додека минувате по бул. Илинден, неминовно е да не ја забележите новоотворената гостилница Две капки.
Нашето, а воедно и ваше ново катче е извор на највкусно подготвена храна која бележи квалитет и примамува за долго понатамошно дружење.

Пријатна атмосфера со староградска музика нека биде изборот за вашите викенди, а фамилијарниот ручек отсега препуштете ни го нам.

Уживајте во звуците на живата музика секој четврток, петок и сабота.

Исто така вашите прослави дозволете да бидат наша грижа, ваше е само да уживате.

Значи доколку имате желба да пробате нешто убаво, вкусно, приготвено со големо внимание повелете во гостилница Две капки и уверете се дека со прифатливи цени е можно огромно задоволство во прекрасно приготвената храна од рацете на врвниот персонал кој зад себе носи долгогодишно угостителско искуство.

Гостилницата Две капки располага со 90 места за седење (внатре) и 40 места за седење (надвор).

Ресторанот претставува совршено место за организирање на крштевки, матурски вечери, веридби и различни други веселби.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj