Два Фазана


 • Адреса: Индустриска зона Желино
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7400 км
 • Локација: Стар пат Скопје-Тетово 1 км после Желино


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1707986651_96.jpg?t=true&w=300&h=300


  Ние не сме обичен ресторан - ние сме елегантно место, каде што се создаваат навистина магични моменти. Атмосферата на нашиот ресторан е симбиоза на класична елеганција и гостопримство. Од прекрасната архитектура, избран декор, секој аспект на ресторанот Dy Fazana е внимателно претставен за да ви понуди уникатно свадбено искуство.

  Нашата гастрономска филозофија се заснова на прекрасниот вкус, внимателно избраните состојки и високата изработка. Со фокус на префинетиот гастрономски вкус, нашите готвачи ви нудат богато мени на вкусни јадења кои ги задоволуваат и најспецифичните вкусови.

  Нашиот професионален тим за планирање свадби е тука да ве поддржи и да ја реализира вашата замисла за совршена свадба. Од првиот разговор до последниот танц, тука сме да ги направиме сите моменти од вашиот ден посреќни, магични и единствени.

  Дозволете ни да го создадеме вашиот магичен момент во Restorant Dy Fazana.
  повеќе
  Мапа

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи