Дубровник

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Јане Сандански 116
  • Место: Тетово
  • Оддалеченст: ≈7393 км
Дејности:

ресторани


  • Работно време: Пон - Саб од 12:00 до 23:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1574755102_55.png?t=true&w=300&h=300


Слика од локација

Фото и видео галерија

Дубровник
Онаму каде храната се среќава со елеганцијата.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи