Државна Изборна Комисија-Ресен


 • Адреса: Плоштад Маршал Тито 20
 • Место: Ресен
 • Локација: во склоп на општината


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Покачувањето на основната камата од страна на централните банки е сигнал за период на повисоки камати и на штедните влогови и на кредитите, што ќе придонесе за ...
  сите 133 | | | веќе видена

  Најниската плата во земјава изнесува 17.790 денари и ја земаат вработените во заштитните и истражните дејности. Ова го покажува последното соопштение на ...
  сите 76 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи