Пребарувањето е оптимизирано за Tetovo

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Tetovo
 • Bitola
 • Ohrid
 • Gostivar
 • Kumanovo
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Dry cleaners & dry cleaning services
 • Carpet, rugs & upholstery cleaning
 • Clothes, carpet, rug, & upholster cleaning and ironing services
 • Housecleaning, office building & industrial cleaning services
 • Tailors
 • Car Washes
 • Cleaning Machines, Supplies & Equipment
 • Dry Cleaning - Equipment & Supplies
 • Food Catering & Restaurant Equipment
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Dry cleaners & dry cleaning services


Cristal clean


 • Address : Braka Miladinovci 3
 • Place: Skopje
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 16:00 • Sat from 09:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Etilen


 • Address : bul.1-vi Maj 142
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7480 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Expert


 • Address : ul.7 br.37, s.Glumovo
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Expolio Team Detailing


 • Address : Pero Cico 34
 • Place: Kumanovo

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Favorit 96


 • Address : Ankarska 23
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 07:00 to 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fresh Express


 • Address : Pajak Planina 21
 • Place: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fresh Express (Fres Ekspres)


 • Address : M.T.Gologanov 76
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 08:00 to 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fresh Express (Fres Ekspres)


 • Address : bul.Koco Racin b.b. TC Vero Centar
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 21:00 • Sun from 10:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fresh ekspres


 • Address : bul.Jane Sandanski 71-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 21:00 • Sun from 10:00 to 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fresh expres


 • Address : Moskovska 17 lok.5
 • Place: Skopje

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gemaks International


 • Address : Londonska b.b. mezanin lok.25
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км

Угостителска опрема (Неутрална опрема, Опрема за готвење, Разладна опрема); Кафе и барска опрема; Месарска опрема; Пекарска опрема; Сервис и делови; Индустриска хигиена; Инокс и абразивни материјали

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1629788416_95.png?t=true&w=300&h=300

H&Z Company


 • Address : Mara Ugrinova 44
 • Place: Gostivar
 • Distance: ≈7402 км
 • Working Hours: Mon - Sat from 09:00 to 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hem-boi


 • Address : 8-mi Septemvri
 • Place: Ohrid

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hemboj 3


 • Address : DZon Kenedi 9-a 1/2
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Infloor


 • Address : Aleksandar Makedonski 9 lok.13 (Edvard Kardel)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ivana trejd


 • Address : Andon Dukov 8
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7423 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

Премиерот Зоран Заев своето задоволство од растот на инвестиции во земјава го изрази преку објава на Фејсбук во која наведува дека Северна Македонија се ...
сите 39 | | | веќе видена

Народната банка ги потсетува младите истражувачи дека е распишан Конкурсот за Годишната награда за 2022 година за најдобар труд од областа на макроекономијата ...
сите 10 | | | веќе видена

Време зa читање: 4 минути Одборот на Управата за финансиски супервизија (УФС) одлучи да го одбие краткорочниот план за финансирање и планот за наплата, а со ...
| | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel