Drvoteks

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetAir-kondicionerPaqesë me kartela kreditore

  • Adresa: Bllagoja Stefkovski p.n.
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7855 км

  • Telefon 2: 070 565999
  • Faksi: 02 2529722
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
    Sh nga 08:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1567587191_05.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Дрвотекс
Në fillim, kompania jonë funksiononte me një kapacitet shumë të vogël si të të punësuarve, ashtu edhe në fushën e tregut maqedonas. Hap pas hapi, filluam me importin e drejtpërdrejtë të kompensatës së pasur nga Sllovenia, dhe më vonë zgjeruam fushën e bashkëpunimit me Greqinë fqinje, nga ku filluam me importin e kompensatë dhe kompensatë të padepërtueshme nga uji. Me kalimin e kohës, kompania ka kaluar nëpër një proces modernizimi përmes blerjes së makinave më moderne më të sofistikuara të prerjes dhe kantimit të kompensatës. Me zhvillimin e tregut dhe kërkesën në rritje, sollën që makinat, të cilat sot i shërbejnë kompanisë janë plotësisht të automatizuara dhe të drejtuara nga kompjuteri.

Drvoteks merret me:

-kompensatë
-pllakë kompensatë
-mediapan
-mediapan me rimeso
-pllaka OSB
-lesonit-tregti
-materiale për enterierë
-prerje dhe kantim sipas specifikimeve tuaja
-materiale
-trarë


Ne përpiqemi t'i përgjigjemi me sukses çdo sfide. Çdo klient të largohet me një buzëqeshje në fytyrë.

Mirëkuptimi, bashkëpunimi dhe fryma e ekipit janë gjërat kryesore që kompania jonë përpiqet të vendosë, si dhe komunikimin e ndërsjellët midis punonjësve, si dhe në komunikimin me klientët.

Kjo histori suksesi ekziston 26 vjet dhe shpresojmë se do të vazhdojë për një kohë shumë të gjatë.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj