Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Strumicë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Zdrukthëtari
 • Dru - lëndë druri - prodhim dhe tregti
 • Sharra
 • Hekur - prodhim dhe tregti
 • Ambalazh për paketim
 • Bravari Alumini
 • Ambalazh Prej Druri
 • Parket - Prodhim
 • Ndërtimtari - Materiale
 • Hekur I Farkuar
 • Bravëpunues - Firma
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Dru - përpunues druri në Strumicë

Daus B3Kategoritë:

zdrukthëtari

Devik M


 • Adresa: Cvetan Dimov 38
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7968 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Drvo Proekt


 • Adresa: Kitka 1, Novo Sellë
 • Vendi: Strumicë

Kategoritë:

sharra

Euro Still P


 • Adresa: Mlladinska 22
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7970 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 10:00 deri më 15:00

Neohrom


 • Adresa: F.Vasilevë 368
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7967 км

Kategoritë:

zdrukthëtari

Niprom


 • Adresa: Zona industriale p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7968 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 19:00 • Sh nga 10:00 deri më 17:00

Prodhimi i dyerve dhe dritareve prej druri dhe zdrukthtari masiv.

Panevski LlTD


 • Adresa: Kliment Ohridski p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7969 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:30 deri më 16:30

Sicilija


 • Adresa: F.Borisovë
 • Vendi: Strumicë
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 07:00 deri më 17:00

Stolar 3046TV Kompani Trejd


 • Adresa: F.Koleshinë
 • Vendi: Strumicë
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 17:00

Kategoritë:

sharra, paleta

Vigma-Siracevi


 • Adresa: F.Radovo
 • Vendi: Strumicë

Kategoritë:

sharra

Çam-prom


 • Adresa: F.Mokrinë 194
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7988 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 16:00

Mapa

Моќта и ефектите од работата на ИКТ секторот и компаниите во него сé повеќе расте и се зголемува. Како што се одвива дигитализацијата на македонските компании, ...
сите 24 | | | веќе видена

Министерството за финансии креираше онлајн-платформа преку која стопанските комори, фирмите и други правни субјекти и организации ќе можат да даваат предлози ...
сите 62 | | | веќе видена

„Владата предводена од СДСМ во континуитет вложува во капиталните инвестиции. Само во ресорот транспорт во пелагонискиот регион моментално се реализираат ...
сите 19 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj