Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Veles
 • Berovë
 • Tetovë
 • Vinicë
 • Ohër
 • Prilep
 • Strumicë
 • Kavadar
 • Manastir
 • Gjevgjeli
 • Kumanovë
 • Pehçevë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Dru për ngrohje dhe ashkla të presuara
 • Dru - lëndë druri - prodhim dhe tregti
 • Sharra
 • Pyje dhe pylltari
 • Ndërmarrje publike
 • Peleta
 • Parket - Prodhim
 • Depo
 • Ambalazh Prej Druri
 • Magazina
 • Ndërtimtari - Materiale
 • Ngrohje - Aparate Dhe Pajisje
 • Paleta
 • Transport Dhe Shërbime Transporti - Firma
 • Parket - Tregëti
 • Dysheme - Materiale
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Dru për ngrohje dhe ashkla të presuara

Спонзорирани резултати кои одговараат на вашето пребарување

ParkingPunojmë 6 ditë në javë

Angrovardar


 • Adresa: Andon Shurkov p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7465 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 21:00

DPTU ANGROVARDAR TODOR DOOEL VELES është firmë për prodhimin e ambalayhit prej druri- paleta, shporta për prodhime bujqësore, kuti transportidhe çdo lloj prodhimi prej druri, sipas kërkesave të blerësve.


Fis-Kom


 • Adresa: Illindeni p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7393 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 08:00 deri më 17:00

Robi Bran


 • Adresa: F.Tudence, rr.101 p.n.
 • Vendi: Tetovë
 • Distanca: ≈7402 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00 • Sh nga 08:00 deri më 12:00

7 Brakja Imerovski


 • Adresa: ASNOM 23 (Mosha Pijade)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7465 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Bor-vud


 • Adresa: Lagje Diva Topola p.n. fahu p.66 f.Gradec
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7506 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Cele Shped


 • Adresa: Rashtanski pat 14
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7465 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

Drvo Bor


 • Adresa: Marksova 9
 • Vendi: Berovë
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 15:00

Mapa

Просечната нето плата исплатена по вработен во декември 2019 година изнесува 26.836 денари, објави Државниот завод за статистика. А пред да дојде на власт, ...
сите 43 | | | веќе видена

Цената на нафтата на светскиот пазар е во пад за повеќе од два проценти, бидејќи инвеститорите се плашат од влијанието на епидемијата на вирусот корона врз ...
сите 20 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj