Drejtoria për Kulturën dhe Artin e Shkupit


  • Adresa: Bul.Shën Kliment Ohridski 58-b
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈9443 км
Kategoritë:

festivale, drejtori


  • Telefon 2: 02 3222341
  • Faksi: 02 3165064
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

Станува збор за сериозна криза која секако се рефлектира во домашната економија особено во некои сектори и потребно е будно да се следат сите влијанија и ...
сите 38 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj