Drear Lufta


  • Adresa: Vëllezërit Xhunovi 65
  • Vendi: Kavadar
  • Distanca: ≈7501 км
Kategoritë:

metalpunues


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 20:00
    Sh nga 08:00 deri më 15:00
  • Пауза: Ha - Sh nga 14:00 deri më 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Mapa

Со цел да го олесни финансискиот товар со кој клиентите се соочуваат или би можеле да се соочат како резултат на корона-кризата, Комерцијална банка АД Скопје ...
сите 204 | | | веќе видена

Три месеци наназад пандемијата на корона вирусот ги коси светските берзи на капитал и стоки. Британските медиуми пишуваат дека ширењето на Ковид-19 резултира ...
сите 52 | | | веќе видена

На ден 30.03.2020г. дефектот на ул.Џон Кенеди 363/21 е саниран, водоснабдувањето е нормализирано во 13:30 часот. На ден 30.03.2020г. дефектот на ул.Методија ...
сите 27 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj