Dragi Jovanov - Ortopedija


 • Address : Dimkata Angelov Gaberot 13
 • Place: Kavadarci


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  АДА е првиот дигитален асистент базиран на вештачка интелигенција во јавниот сектор во регионот ќе биде промовирана во текот на следниот месец и ќе ги нуди ...
  сите 135 | | | веќе видена

  Поголемите хотелски капацитети на охридско-струшкото крајбрежје се затворени. Дел од вработнете во туристичкиот сектор користат годишен одмор, а останатите ...
  сите 18 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel