Dr. Naletoski

ParkingE lejuar për kafshë përkedhësePunojmë 6 ditë në javëWi-Fi Zonë

  • Adresa: rr.1244, Gjorçe Petrov 36
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7420 км

  • Telefon 2: 075 246611
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00
    Sh nga 09:00 deri më 14:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/be705b45fcb264b118ce88ecb9fc1f82.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Д-р Налетоски
Kontrola klinike dhe terapi
Vakcinime, dehelmitizim
Intervenime kirurgjikale

- Trajtimin e plagëve
- Operacione kozmetike
- Resekcim i zorrëve (trupa të huaj, lëndime të rastësishme apo nga gjuetia)
- Sterilizim dhe tredhje

- Shërim të dëkuemit
- Kirurgji të lukthit
- Prostatektomi
- Cistomi
- Uretromi
- Sëmundje dentale
- Pastrimin e gurit të dhëmbëve
- Sëmundje otologjike
- Sëmundje oftamologjike
- Çrregullime reproduktive
- Shtim artificial
- Hulumtime parazitore
- Sëmundje dermatologjike
- Ushqim, vitamina dhe minerale
- Shitore për kafshë përkëledhëse
- Këshilla veterinarie falas

HEMATOLOGJI:
ERY, LEU, HGB, PCV, MCV, MCH, MCHC, PLT.

BIOKIMI:
(Spektrofotomaterial) ALT, AST, AP, CK, g-GT, BIL-total, BIL-Direct, TOTAL-PROTEINS, ALBUMINE, KREATININ, UREA, GLUKOZË, FOSFOR-joorganik, KALCIUM, KLOR, MAGNEZIUM, JOD. Rezultatet nga nga profile biokimik vazhdimisht janë nën kontrollë cilësore e cila përfshin vlerësim sipas Standardeve të zakonshme.

ANALIZË TË URINËS:
Leukocite, Nitrite, pH, shtatzani konkrete, Proteina, Glukozë, Trupa ketone, Urobilinogen, Bilirubin, Gjak, Kreatininës, Urea.

VLERËSIM I GJAKUT:
Për vlerësimin e sëmundjeve eritrocitive, formulë leukocyte dhe sëmundje tjera të cilat zbulohen me analizë të thejsht të gjakut.

TEST ANTIBIOTIK:
Duke shfrytëzuar kultivim grupor, zbulohet ilaç adekuat antibakterik. Testi përfshin 14 ilaçe antibakterike të cilat zakonisht përdoren në praktikë, plus 7 ilaçe më pak të shfrytëzuara për bakterie rrezistuese.

ANALIZË KOPROLOGJIKE:
Zbulimin e vezëve parazitore në fecesin e kafshëve duke përdorur teknika të sedimentacionit dhe floatacionit.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj