Dr. Danaillov

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuar

  • Adresa: 23 Tetori (Vladimir Komarov) 20-1/3
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7427 км

  • Telefon 2: 070 240097
  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1557387705_62.png?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Me përvojë 20-vjeçare si kardiolog-internist me trajnim adekuat dhe me ndjekjen e të gjitha risive mjekësore botërore dhe praktikimin e tyre, dr. Bojan Danailov, është një ndër emrat më të dëgjuar të shëndetësisë në Maqedoni.

Ai ka punuar 14 vjet në ordinancën e parë private të kardiologjisë në Maqedoni ”ATIK-COR”, ndërsa që nga viti 2009 punon në ordinancën e vet të kardiologjisë “Dr-DANAILOV”

PRIVILEGJET E PACIENTËVE TË CILËT TRAJTOHEN NË ORDINANCËN Dr. DANAILOV:


Pacientët kanë mundësi për kontakt 24-orësh me personelin mjekësor. Ordinanca punon me caktimin e terminëve, mirëpo nëse bëhet fjalë për raste urgjente, pranimi mund të bëhet po atë ditë.

Shërbimet:
- EKG dhe EHO me dopler të zemrës kollor
- dopler qarkullimi nëpër gjith trupin
- EHO të gjëndrrës tiroide
- EHO dhe qarkullim dopler të arterieve karotide
- EHO të gjirit
- EHO të organeve abdominale
- ORL kontrollim
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj