Пребарувањето е оптимизирано за Skopje

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Skopje
 • Stip
 • Bitola
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Dormitories

ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ

Drzaven Studentski Dom Pelagonija


 • Address : Bozidar Adzija 12
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Feliks - Fon


 • Address : bul.Kiro Gligorov 5 (bul.Vojvodina)
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Goce Delcev block A and B


 • Address : M.T.Gologanov b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Goce Delcev block V and G


 • Address : M.T.Gologanov b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kuzman Josifovski Pitu


 • Address : M.T.Gologanov 26-b
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Nevena Georgieva Duna-Medicinar


 • Address : Klinicki centar
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pance Karagozov


 • Address : 50-ta Divizija 2-a
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Partenija Zografski


 • Address : Blagoja Stefkovski 45
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

State Student House Tome Stefanovski-Senic


 • Address : bul.Aleksandar Makedonski 22
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7427 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Stiv Naumov


 • Address : bul.Aleksandar Makedonski b.b.
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7426 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zdravko Cvetkovski/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Boro Menkov


 • Address : 8-mi Oktomvri 61
 • Place: Kriva Palanka
 • Distance: ≈7472 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Braka Miladinovci


 • Address : Partizanska 50
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7492 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:30 to 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Braka Miladinovci


 • Address : Proleterski Brigadi 51
 • Place: Struga

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Done Bozinov


 • Address : Goce Delcev 4
 • Place: Probistip
 • Distance: ≈7475 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gaza


 • Address : Kej Marsal Tito 37
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7493 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hiljadnikov


 • Address : General Mihajlo Apostoloski 18
 • Place: Stip
 • Distance: ≈7493 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koco Racin/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Krste Petkov Misirkov/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mirka Ginova


 • Address : Makedonska Falanga 31-a (Ivo Lola Ribar)
 • Place: Bitola
 • Distance: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Map

На социјалните мрежи се појави фотографија на која може да се види нова услуга за која во Охрид на туристите им се наплаќа нереално висока цена. Така, според ...
сите 4 | | | веќе видена

Цените на нафтата паднаа на почетокот на неделава на меѓународните пазари под 74 американски долари, поради загриженоста за побарувачката во услови на ширење ...
сите 20 | | | веќе видена

Во историјата на капитализмот не е видено најголемите светски компании да растат онолку колку што последниве неколку години растат технолошките гиганти. ...
сите 2 | | | веќе видена

Генералниот директор на компанијата „Телеком Србија“ Владимир Лучиќ во изјава за српските медиуми открил дека вчера во Скопје започна основање на компанијата ...
сите 12 | | | веќе видена
 

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel