Пребарувањето е оптимизирано за Gostivar

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Manastir
 • Ohër
 • Strumicë
 • Koçanë
 • Veles
 • Stip
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Dorëzim i ushqimit
 • Ushqim dhe pije - dërgesë
 • Restorante - piceri
 • Restorante - ushqim i shpejtë
 • Restorante nga a deri në zh
 • Ketering
 • Shërbime Për Dërgesë
 • E-Commerce (Online Shopping)
 • Supermarkete
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Dorëzim i ushqimit

Rojal Burger/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rojal Burger


 • Adresa: Orce Nikollov p.n.
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Enj nga 09:00 deri më 00:00 • Pr - Sh nga 09:00 deri më 01:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Rojal expres


 • Adresa: Zona industriale Sever
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈10790 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 07:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Seed of life/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Siti Deliveri


 • Adresa: Boris Krajger 1-2/5
 • Vendi: Stip

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Siti batller


 • Adresa: Todor Hristov-Oficerçeto (Fronti Popullor) 2
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈10726 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tinex market - online shoping


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Toto dejli


 • Adresa: Aminta III (Lleninova) 63
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Trchkalo


 • Adresa: Ivan Haxhinikollov (Ratko Mitroviq) 137-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10694 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tryspicy/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tryspicy


 • Adresa: bul.Partizanski Odredi 6/41
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ugotur/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Unë di/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vegan 365 kuzhine


 • Adresa: bul.Shën Kliment Ohridski 1-1/1
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10684 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Vero market - online shoping


 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Yes Pasta/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Yes Pasta/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

www.jademe.mk  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  www.kliknijadi.mk


  • Vendi: Shkup

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

  Çiken deliveri


  • Adresa: bul.Jane Sandanski 8/1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈10686 км
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 22:00

  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
  Mapa

  Струјата поскапува за оние што ќе трошат повеќе. Се чека од Регулаторната комисија за енергетика да пресече колку од прикажаните трошоци на компаниите ќе бидат ...
  сите 49 | | | веќе видена

  Владата го разгледа и утврди текстот на Предлогот на закон за финанска поддршка на социјално ранливи категории на граѓани, за справување со енергетската и ...
  сите 144 | | | веќе видена

  Регулаторната комисија за енергетика, водни услуги и услуги за управување со комунален отпад на Република Северна Македонија (РКЕ) донесе Одлука со која се ...
  сите 42 | | | веќе видена

  Според министерот за економија Крешник Бектеши, мерките ги даваат своите резултати во делот на зачувување на животниот стандард. Во случај, како што рече ...
  сите 41 | | | веќе видена

  На втората регионална конференција на еколошките и бизнис лидери „Look Up 2“, која се одржа во Копаоник, Република Србија, свое учество имаше и директорот за ...
  сите 23 | | | веќе видена
   

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj