Дора хаус сервис

Работиме 6 дена во неделатаДостапен интернетWi-Fi Зона

  • Адреса: М.Т.Гологанов (Иво Лола Рибар)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10684 км

  • Работно време: Пон од 08:00 до 17:00
    Вто - Саб од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1573212190_61.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

ПРЕСЕЛИ СЕ БЕЗ МАКА, БИДИ ГОСПОДИН!

Вршиме селидби, пренос и транспорт на инвентар и предмети од станови, куќи и деловни простории

✔Транспортот се врши со камион или комбе прилагодено за максимална заштита на предметите

▪ Релокација/пренесување на инвентарот од вашите станови, куќи или деловен простор.
▪ Товарење на специјални стоки (пример: различни уметнички дела, сефови, генератори, банкомати, фрижидери итн)
▪ Пакетирање
▪ Монтирање/Расклопување (пример: кујна, шкафови, кревети, деловен мебел итн)
▪ Складирање (чување на вашите предмети во одреден период кој ви е потребен)
Преселување низ Македонија
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи