Domino tim kar

ParkingPunojmë 6 ditë në javëWi-Fi Zonë

  • Adresa: Bul.Brigada e 3-të Maqedonase 31-b
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7854 км

  • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 17:00Foto nga vendndodhja
Domino team car është një kompani, e cila nga viti 2014 punon me një ekip profesional, të përkushtuar dhe me përvojë, që plotëson nevojat e njerëzve për të marrë me qira automjete mallrash.

Ne ofrojmë një zgjedhje të furgoneve me qira, të cilat drejtohen me patentë shoferi tip B. Të gjitha automjetet janë me servis të rregullt, të regjistruara, me siguracion kasko dhe me kartën e gjelbër. Automjetet gjithashtu janë të destinuara për transport ndërkombëtar.

Në të njëjtën kohë ne merremi edhe me shitjen e makinave të përdorura, në çdo kohë kemi mbi 120 automjete të importuara nga Italia.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj