Домино тим кар

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

  • Адреса: бул.3-та Македонска бригада 31-б
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7427 км

  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 17:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Домино тим кар е компанија која од 2014 година работи со професионален, посветен и искусен тим кој одговара на потребите на луѓето за изнајмување на товарни возила.

Ви нудиме избор на комбиња за изнајмување кои се управуваат со возачка дозвола Б –категорија. Сите возила се уредно сервисирани, регистрирани, каско осигурани и со Зелен картон. Возилата се наменети и за меѓународен превоз.

Воедно се занимаваме и со продажба на половни автомобили, во секое време располагаме со над 120 возила кои се увезени од Италија.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи