Domestik

ParkingQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner


  • Telefon 2: 075 432050
  • Faksi: 02 3135067
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554964983_62.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Domestik Kompani kryen përpunim dhe qepje të perdeve, montim dhe çmontim të llojeve të ndryshme të tipeve të kornizave.
Ofron këshilla ekspertësh për dekor në shtëpi (Bashkëpunim me arkitektë dhe studio për arkitekturë dhe dizajn).

Domestik Komapni është plotësisht në dispozicionin tuaj me këshillat dhe idetë tona, si dhe një shumëllojshmëri të madhe të perdeve për aredimin më të mirë të shtëpive, zyrave dhe objekteve tuaja.

Përveç një numri të madh të modeleve dhe markave të perdeve dhe draperëve, ne gjithashtu disponojmë me artikuj të tjerë të perde rolo, venecianka alumini dhe prej druri, perde variolat dhe korniza.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj