Дом за стари лица Нана


 • Адреса: Банско 8
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈10685 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Препорачани резултати за вашето пребарување:

  ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаРаботиме нон-стопКлиматизираноДостапно за хендикепирани лицаБазен

  Дом за стари лица Сонце


  • Адреса: Благоја Гојан 43
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10686 км
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

  Приватна установа за сместување, грижа и подобрување на квалитетот на живеење за лицата во трета доба.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1511863204_59.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноДостапно за хендикепирани лица

  ЈЗУ Специјализирана болница за геријатриска и палијативна медицина "13 Ноември"


  • Адреса: Борис Сарафов (4-ти Јули) 129
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10679 км
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30

  Јавната здравствена установа Геронтолошки Завод "13 Ноември" се наоѓа во Скопје, ул.4 јули 129 во Општина Ѓорче Петров и една единица во Општина Битола, ул.Лавчански пат бб. Располага со четири објекти (Геријатрија, Мајка Тереза-Злокуќани и двата Хосписи во Скопје и Битола).

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1548670563_63.png?t=true&w;=300&h;=300
  ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лица

  Вера


  • Адреса: Никола Парапунов 25-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10681 км

  Основани сме со цел да им се пружи висококвалитетна услуга и олеснување на старите лица и нивното семејство. Контакт: 078/434-149

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1623229642_18.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  ПаркингРаботиме 7 дена во неделатаРаботиме нон-стопКлиматизираноПлаќање со кредитни картичкиДостапно за хендикепирани лица

  Лабос


  • Адреса: Христо Татарчев (Сава Ковачевиќ) 242-в
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10688 км
  • Работно време: Пон - Нед од 00:00 до 00:00

  Во мирен дел од урбаната средина, блиску до центарот на градот, вршиме сместување и згрижување на стари и изнемоштени лица.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1472811659_97.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  Мапа

  „Транспарентноста што пак ќе доведува и до намалување на корупцијата е еден од високо поставените приоритети на оваа Влада. Со таа цел пред нешто повеќе од ...
  сите 117 | | | веќе видена

  Продолжуваат бесрамните лаги на СДС, се вели во соопштението на ВМРО-ДПМНЕ. Не прекинува работата на фабриката за лаги на СДС и интензивните пресконференции и ...
  сите 135 | | | веќе видена

  Време зa читање: 3 минути Двете најголеми европски централни банки нагло ги зголемија каматните стапки во четвртокот, одлучувајќи за поголеми зголемувања од ...
  сите 70 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи