Dogan frigo


 • Adresa: Boris Trajkovski 9
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км

 • Telefon 2: 02 3115694
 • Faksi: 02 3114095
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00
  Sh nga 08:00 deri më 15:00Retail Price - VAT Included:Ask for price

Вентилатори

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Алат

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Агрегат

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Компресор


Shikoni prodhimet tona në

Rezultatet e rekomanduara për kërkimin tuaj:

Punojmë 6 ditë në javë

Tems


 • Adresa: Bul.K.J.Pitu 26/2 lok.2
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7853 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:30 deri më 20:00 • Sh nga 08:30 deri më 15:30

Tems është një kompani, aktiviteti kryesor i të cilave është tregtia në pjesë këmbimi për pajisje shtëpiake dhe frigoriferë.

Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalim


Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj