Dog security

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Boris Trajkovski 132 (Prvomajska)
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7428 км

  • Telefon 2: 070 380242
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00
    Sh nga 09:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1570706210_5.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Profili i kompanisë


Kompania është themeluar në vitin 2007 në Shkup. Biznesi kryesor i kompanisë bazohet posaçërisht në: shitjen, servisin dhe shërbimet në fushën e audio dhe sistemeve të alarmit të automjeteve. Përvoja jonë shumëvjeçare është dëshmi e një cilësie të mirë, njohuri të plotë të biznesit dhe shërbimit profesional. Ejani dhe binduni vetë ...


Motoja
Kompania operon nën një moto të vetme: Çmim, shërbim, cilësi e mirë dhe klientë të kënaqur. Ne jemi të lumtur dhe të kënaqur kur kemi një klient të lumtur dhe të kënaqur. Tek ne gjithmonë mund të gjeni diçka që nuk gjendet diku tjetër dhe kjo na bën më të ndryshëm nga të tjerët.


Produkte

-Smart Multimedia Systems
--Android
--Universalë
--Audi
--BMW
--Chevrolet
--Fiat
--Ford
--Honda
--Hyundai
--KIA
--Mazda
--Mercedes-Benz
--Mitsubishi
--Nissan
--Opel
--Peugeot
--Rover
--Seat
--Škoda
--SsangYong
--Toyota
--Volksëagen

-Smart Multimedia Systems
-Rrota aliazhi - bandazhe
-DVD pleer
-Auto radio
-OEM USB interface
-Autopolant auto
-Me tonalitet të lartë (Tweeter)
-Subbampers
-Forcues
-Set kabllo
-Adaptues
--Adaptues për autoradio sipas tipit të automjetit
--Adaptues për autopolantë automjeti sipas tipit të automjetit
--Konektorë (sipas tipit të automjetit, iso, antene )
--Të ndryshme

-Antena
-Alarme auto
-Module me telekomandë
-DVR kamera
-Sensorë parkimi
-Kamera rikverc
-ProXenon
-Diaoda Led
-Projektorë (Llupa)
-Drita halogjene
--Automobilistike 12V
--Kamioni 24V

-GPS navigim
-Foli për klimë
-Bluetooth
-Antiradar
-Autokozmetikë
--Këllëfë (për sedilje, timon, etj.)
--Mbulesa dyshemeje
--Tavlla duhani
--Kozmetikë (mjete, spreje, shampo, etj)
--Mbështjellës
--Fshirës
--Mbajtës (për telefon, gotë..)
--freskues (parfume, bredha, shishe, konserva)
--Pajisje për rrugë ndihma e parë, litar, tërheqës..)
--Peceta(dreri, sfungjer, xhogerë..)
--Të ndryshme

-USB-Flash memori
-GPS traker
-Pjesë karrocerie
--Fare
--Stop drita
--Spojlerë
--Bodi kit
-Difuzerë
--Shterues
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj