Do Re Mi

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Kej Dimitar Vllahov 15
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7852 км

  • Faksi: 02 3136458
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 18:00
    Sh nga 10:00 deri më 14:00Foto dhe video galeri

Do Re Mi është kompani për tregti, eksport-import dhe instrumente muzikore dhe pajisje proaudi dhe është distributori i vetëm i autorizuar i asortimentit për produktet Yamaha, me certifikata të shumta për menaxhim të suksesshëm të firmës dhe përvojë shumëvjeçare në përmbushjen e nevojave të qytetarëve gjatë shitjes.

Firma ekziston nga viti 1988, gjendet në hapësirat e KIC- Kej Dimitar Vlahov nr. 15, Shkup. Drejtues i saj është Daniel Darkovski-Darko.

Janë të panumërta të Do Re Mi gjatë ndërmjetësimit në furnizimin e instrumenteve muzikore dhe pajisje nga Yamaha dhe marka të tjera në shumë shkolla fillore dhe të mesme dhe universitete, si dhe shfaqje të shumta të interpretuesve të njohur botëror dhe pjesëmarrësi në manifestime të llojit si Festivali i xhazit në Shkup, Rock Fest, Mak Fest dhe shumë të tjerë.

Shumë artistë të famshëm maqedonas janë partnerët tanë dhe përdorin instrumente Yamaha: Bodan Arsovski, Kaliopi, Vlatko Stefanovski, Kokan Dimushevski, Zoran Xhorlev dhe shumë të tjerë, dhe instrumentet Yamaha i kanë përdorur Goce Dimitrovski dhe Todor Proeski.
më shumë
50%save
Retail Price - VAT Included:13.000 MKD6.500 MKD

Amplifi TT Guitar Interface

10%save
Retail Price - VAT Included:17.000 MKD15.300 MKD

Електрични тапани Yamaha DD 75

10%save
Retail Price - VAT Included:35.000 MKD31.500 MKD

Акустични тапани Ludwig LC179

10%save
Retail Price - VAT Included:172.300 MKD155.070 MKD

КЛАВИНОВА

Retail Price - VAT Included:31.000 MKD

Студиски монитори Yamaha MSP7

Retail Price - VAT Included:40.200 MKD

Aлт саксофон AAS-100 - Eb Arnolds&S ...

Retail Price - VAT Included:40.000 MKD

Yamaha THR 100 H

Retail Price - VAT Included:24.900 MKD

Електрична гитара

Retail Price - VAT Included:33.800 MKD

Синтисајзер


Shikoni prodhimet tona në
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj