Do Re Mi

6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

 • Address : Kej Dimitar Vlahov 15
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7425 км

 • Fax: +389 2 3136458
 • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 18:00
  Sat from 10:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


32%save
Retail Price - VAT Included:29.450 MKD20.026 MKD

Синтисајзер Yamaha reface YC

15%save
Retail Price - VAT Included:24.500 MKD20.825 MKD

Акустична гитара Yamaha STORIA III

15%save
Retail Price - VAT Included:176.700 MKD150.195 MKD

Kлавинова Yamaha CSP-150

13%save
Retail Price - VAT Included:14.700 MKD12.789 MKD

Студиски монитори HS7

Retail Price - VAT Included:10.900 MKD

Миксета шест канална Yamaha AG 06

Retail Price - VAT Included:4.500 MKD

Синтисајзер за деца Yamaha PSS-E30


See our products at

Suggested results for your search terms:

6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

Panter Faks


 • Address : Zivko Cingo 4
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7424 км
 • Working Hours: Mon - Fri from 09:00 to 17:00 • Sat from 10:00 to 15:00

Panter Fax is a certified authorized distributor of professional audio and video equipment of most brands we import.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1415099326_7.jpg?t=true&w=300&h=300
Map

Акциите на „GameStop“ минатата година во април вредеа само 2,80 долари, а во средата можеа да се продадат за неверојатни 340 долари. Само оваа година, цената ...
сите 3 | | | веќе видена

Преку сет-мерките и Центарот за вработување во Охрид од државната каса се инвестирани над 27 милиони денари. Според в.д. директор на Центарот за вработување во ...
сите 2 | | | веќе видена

Коронавирусот ги направи повидливи проблемите со финансиите на македонските општини. Анализите на Центарот за економски анализи покажуваат дека во првите три ...
сите 55 | | | веќе видена

Министерствата за економија и за животна средина ја разгледуваат можноста оваа година да го зголемат еколошкиот стандард и да се забрани увоз на возила кои се ...
сите 15 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel