Do Re Mi

6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

  • Address : Kej Dimitar Vlahov 15
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈10685 км

  • Fax: +389 2 3136458
  • Working Hours: Mon - Fri from 10:00 to 18:00
    Sat from 10:00 to 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


32%save
Retail Price - VAT Included:29.450 MKD20.026 MKD

Синтисајзер Yamaha reface YC

15%save
Retail Price - VAT Included:24.500 MKD20.825 MKD

Акустична гитара Yamaha STORIA III

15%save
Retail Price - VAT Included:176.700 MKD150.195 MKD

Kлавинова Yamaha CSP-150

13%save
Retail Price - VAT Included:14.700 MKD12.789 MKD

Студиски монитори HS7

Retail Price - VAT Included:10.900 MKD

Миксета шест канална Yamaha AG 06

Retail Price - VAT Included:4.500 MKD

Синтисајзер за деца Yamaha PSS-E30


See our products at
Map

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
сите 32 | | | веќе видена

Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
сите 64 | | | веќе видена

Не завршува хаосот во ЈСП, оособено испровоциран од долгот кон приватните превозници. Иако град Скопје уверуваше дека функционира градскиот превоз и проблемите ...
сите 5 | | | веќе видена

Login on Golden Page

UsernamePasswordNew user ? | Forgot your password? | Cancel