DNA ANNI Farm

ParkingPunojmë 7 ditë në javëPaqesë me kartela kreditoreQasëse për persona të hendikepuarPunojmë me kartona të kaltërt

  • Adresa: Isaija Mazhovski 44 lok.5
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7847 км
Kategoritë:

barnatore


  • Telefon 2: 075 223348
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:30 deri më 20:30
    Sh nga 08:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1508395988_91.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

OPSH, farmacia DNA ANNI FARM është themeluar në vitin 2010 në Shkup, me një farmaci me vendndodhje në lagjen Hrom. Pas punës së suksesshme shumëvjeçare, kompania vendon për një pjesëmarrje më të madhe në treg, me investim dhe në dy farmaci të tjera në fshatin Laskarci(komuna Saraj) dhe farmacia ekskluzive në Katipol, lagja Aerodrom. Momentalisht disponojmë me një portfolio të madh produktesh, kurse farmacia në Hrom, klientëve tanë të respektuar u ofron mundësi të marrin ilaçe dhe nëpërmjet Fondit për Shëndetësi.
Mundësim i cilësisë së lartë dhe kujdes për klientët tanë.
Zgjerim i farmacive dhe pozicion në treg.
Kujdes i vazhdueshëm për shëndetin e klientëve tanë.
Krijim i vazhdueshëm dhe zhvillim intelektual i të punësuarve në kompaninë tonë
Mundësim i arritjeve më të reja botërore në fushën farmaceutike të jenë të disponueshme për klientët
Zhvillim i vazhdueshëm i DNA ANNI FARM
Farmacitë tona në vazhdimësi vazhdojnë me pasurimin e profilit me produkte dhe pozicionim më të mirë në treg dhe të disponueshëm për klientët tanë të respektuar.

Farmacitë DNA ANNI FARM janë përfaqësues të disa prej brendeve të mëposhtme:
- Mezoterapiа "BCN Institut" nga Barcelona -Spanjë
- Dermaroler dhe Derma pen
- Filerë hiluronit "Revanesse Ultra“ – Kanada

ORARI I PUNËS:
Farmacia Hrom, nga ora 07.30-20.30 tel. 02 20 44 287
Farmacia Aerodrom -Kapitol nga ora 09.00-22.00 tel. 02 24 45 935
më shumë
10%save
Retail Price - VAT Included:657 MKD591 MKD

Крем од коноп

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Magnesium 500mg Livsane

Retail Price - VAT Included:Ask for price

Балсам за усни


Shikoni prodhimet tona në
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj