DMW Design


 • Address : Kitka 52
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7435 км
 • Location: Драчево


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1618829062_27.png?t=true&w=300&h=300


  Со 20+ години искуство и традиција во работењето ние сме современа дестинација за совршен и практичен мебел за вашиот дом, модерен дизајн и квалитетна изработка. Нашиот производ е направен за да ја надополни уметноста за добро живеење, а дизајнот е совршено решение за мал простор.

  DMW design се придржува до највисоките стандарди за обработка, и монтажа – така сте сигурни дека мебелот од DMW design ќе ви трае цел живот. Настојувајќи да понудиме дизајни што се практични и уникатни, со вистински конкурентни цени на пазарот. Изработката и испораката трае кратко и е секогаш на време во договорениот рок.

  Ние сме посветени на создавање производи кои ги инспирираат и поддржуваат луѓето да направат позитивни промени во животниот стил.
  more
  Retail Price - VAT Included:7.800 MKD

  Shoe store ( closet ) slim - C34-1P

  Retail Price - VAT Included:1.990 MKD

  Закачалка 3Т

  Retail Price - VAT Included:8.970 MKD

  Shoe store ( closet )

  Retail Price - VAT Included:8.640 MKD

  Shoe store ( closet )

  Retail Price - VAT Included:13.340 MKD

  Shoe store ( closet )

  Retail Price - VAT Included:8.980 MKD

  Shoe store (closet) C34-2P

  Retail Price - VAT Included:13.960 MKD

  Shoe store ( closet )

  Retail Price - VAT Included:4.980 MKD

  Shoe store (closet) C02-2PZ

  Retail Price - VAT Included:2.990 MKD

  Shoe store ( closet) C02-2P

  Retail Price - VAT Included:3.990 MKD

  Shoe store (closet) C03-2P

  Retail Price - VAT Included:3.400 MKD

  Shoe store (closet) slim C03-1P

  Retail Price - VAT Included:4.400 MKD

  Shoe store ( closet )slim- C04-1P

  Retail Price - VAT Included:4.540 MKD

  Shoe store (closet) slim C02-1PZ

  Retail Price - VAT Included:2.550 MKD

  Shoe store (closet) slim C02-1P

  Retail Price - VAT Included:4.990 MKD

  Shoe store ( closet ) C04-2P

  Retail Price - VAT Included:4.790 MKD

  Shoe store ( closet) slim R C02-1PZ


  See our products at
  Map

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel