DM 3 Izvedba Dizajn

Punojmë 6 ditë në javëWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: rr.1, f.Dolno Lisice 55
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈9452 км

  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00
    Sh nga 09:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1654501975_15.png?t=true&w=300&h=300


DM 3 Izvedba Dizajn është një kompani që me profesionalizmin e saj, stafin e trajnuar mirë dhe përvojë shumëvjeçare pune ju ofron punime nga më të ndryshme:

• Fasada izoluese termike me stiroporë me cilësi të lartë
• Kompesato (tavanet e ulur, banaqe, ristela dekorative, mure ndarës, kaskada, drita të fshehura, punim përreth dritareve etj)
• Aredim i brendshëm dhe rinovimi i objekteve
• Fasada
• Elemente dekorative dhe punime me kompesato
• Shërbime bojatisjesh.

Shtresat e kompesatos në mur e rritin ndjeshëm izolimin e nxehtësisë dhe zërit të ndërtesës. Kartoni gipsi lejon shuëm variacione si mure ndarëse dhe shtresa muri, ristela muri, tavane të ulur, punime të tjera, elemente të ndryshëm dekorativë dhe punimet përfundimtare. Dekorimet e pllaka gipsi dhe çimentoje janë një zgjedhje e shkëlqyer për dekorimin e jashtëm dhe të brendshëm të hapësirave.
Përveç trashësisë dhe veçorive akustike, muret e nga kartoni i gipsit janë gjithashtu të ndryshme për nga lloji i pllakave nga të cilat ato janë bërë.
Disa pjesë të mobilieve mund të zëvendësohen me rafte dekorative të nga karton gips.

Mundësitë e projektimit të mureve të gipsit janë të pakufizuara.
Ekziston mundësia e rregullimit të lartësisë, d.m.th., krijim të niveleve të ndryshme të tavaneve të ulëta dhe mundësia e instalimit të dritave të ndryshëm.
Fasadat izoluese termike të shtresës të stiroporës aplikohen shpejt dhe lehtë, duke bërë të mundur izolimin e dukshëm termik dhe mbrojtjen e energjisë në ndërtesë.

Shpejtë, bukur, me cilësi dhe e volitshme!
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj