Радиус (100км)

Џиор


  • Адреса: Климент Охридски 42
  • Место: Струмица
  • Оддалеченст: ≈7968 км
  • Локација: на влезот на Струмица, до бенсинска Макпетрол
Слика од локација
Се за Вашето возило -оригинални нови и половни делови со најдобри цени.

Турбини, компресори, пумпи за висок притисок за сите видови возила.

Федери за повеќе типови на товарни и лесно товарни возила.

Располагаме со резервни делови за:
- OPEL
- BMW
- TOYOTA
- Mercedes
- Fiat
- Volkswagen

Контакт телефон: 075/368603; 075/495491; 00306994442018

djior_sr@hotmail.com
повеќе

Постови

Photos from Avto delovi Djior's post

100%kvalitet

Photos from Avto delovi Djior's post

30% popust na site setovi Gates od 01. 02.2018 vrven kvalitet

Photos from Avto delovi Djior's post

Golem rodendenski popust na celiot asortiman na site delovi za mesec fevruari do 30%

Photos from Avto delovi Djior's post

Da I staveme kraj na starata I da ha pocneme novata 2018

Photos from Avto delovi Djior's post

pristigna nova roba na master-sport i kamoka

Photos from Avto delovi Djior's post

Masla za site vidovi na vozila so vrven kvalitet

Timeline Photos

Avto delovi Djior

Predni zadni plocki za site vidovi na vozila so vrven kvalitet
Цена со ДДВ:Побарај цена

Сет квачила


Видете ги сите наши производи на
Слика од локација
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи