Dizajn Faktori

ParkingPunojmë 6 ditë në javëQasje në InternetAir-kondicioner


  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:30 deri më 16:30
    Sh nga 10:00 deri më 15:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1621234520_36.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Искусни дизајнери и претприемачи со повеќе од 13 години искуство и квалитет зад себе.

Задоволни клиенти во и надвор од границите на државата.

Наша цел е најбрзо изнаоѓање на краен резултат кој е практичен и одржлив, односно нуди целосна употреба на расположливиот простор.Нудиме:

Проектирање и изведба на станбени, угостителски и комерцијални објекти

3Д Архитектонска Визуелизација Ентериери/Екстериери

Проектирање и изработка на кујни

Спецификација на материјали според проект

Дизајн на специфични парчиња мебел

Проектирање и изведба на санитарни простории

Реконструкција на секаков тип на ентериериДизајнирањето на ентериер е интересен процес на меѓусебна соработка што го започнуваме со нашите клиенти. Крајната цел на истиот е создавање автентичен ентериер кој има посебна врска со нашите клиенти; својствена за нивното наследство, природа и историја.

Личен предизвик ни претставуваат Вашите оригинални и интересни идејни решенија кои ја отсликуваат личноста на нашите клиенти, проследено со меѓусебен баланс помеѓу различните стилови, мешање на модерното, естетското, источното и западното работење, возбудливо работење со текстури и бои.

Најважно е овој процес да се одвива во вид на отворен и удобен разговор што ни овозможува да ги разбереме вашите потреби и можност да споделиме различни совети и искуства.
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj