Ditas


 • Address : bul.V.S.Bato 25-4/1
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7428 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Wi-Fi ZoneAirconditioned

  Alfa import


  • Address : Istocna Industriska zona b.b., Madzari
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7430 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  Alpha Import is a company whose main business is import, sale and distribution of wholesale high quality building materials.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1473424907_35.png?t=true&w=300&h=300
  Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditionedDelivery

  Pofix


  • Address : Dereboj b.b., p.fah 39
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7395 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 07:00 to 17:00 • Sat from 07:00 to 14:00

  PO FIX is a modern factory which produces high-quality materials in the construction sector.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1569226873_43.png?t=true&w=300&h=300
  ParkingWi-Fi Zone7 days a week

  B-Roofing


  • Address : Industriska zona Bogovinje
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7393 км
  • Working Hours: Mon - Sun from 07:00 to 16:00

  B-Roofing is a company that is an advocate for the famous BAUDER company from Germany, the leading international manufacturer of building materials.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1485433096_34.jpg?t=true&w=300&h=300
  Parking6 days a weekAirconditionedDelivery

  Metalterm


  • Address : Fjodor Dostoevski 72
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7420 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00 • Sat from 08:30 to 12:30

  The company METALTERM is founded in 1999. The core business of our company is import and trade with materials for plumbing, heating, reinforcement for plumbing and heating, industrial installations, bathroom equipment, mineral wool, as well as a large assortment of stainless steel materials.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1554809128_15.png?t=true&w=300&h=300
  Map

  Генералниот менаџер на „Костал“, Виктор Мизо во интервју за Сител вели дека кризата во автомобилската индустрија започнала во јануари лани. Ова посебно го ...
  сите 11 | | | веќе видена

  Вицепремиерот за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции Фатмир Битиќи денеска во Белград присуствуваше на седницата на Управниот ...
  сите 16 | | | веќе видена

  Владата заслужува признание за политиките што ги презеде и за начинот на кој се справуваше со предизвиците од пандемијата со ковид-19, беше заклучено на ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Со 46,5 милиони евра обезбедени од Светска банка ќе бидат реализирани два проекта значајни за економскиот развој на земјата. Станува збор за проекти за ...
  сите 36 | | | веќе видена

  Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ, Христијан Мицкоски очекува повторно зголемување на цената на електричната енергија за домаќинствата, поради како што вели слабото ...
  сите 44 | | | веќе видена

  НЛБ Банка повторно ја прошири својата понуда на осигурителни продукти и во соработка со Сава осигурување воведе приватно здравствено осигурување, со што ја ...
  сите 22 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel