Dish wish


 • Adresa: Skupi 6/9
 • Vendi: Shkup


  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1581600949_0.png?t=true&w=300&h=300


  Foto dhe video galeri

  Dish Wish është një projekt i ri në kuadër të kompanisë Unimercant Catering nga Shkupi, një kompani që punon me sukses për 11 vjet në sektorin e hotelierisë. Ky projekt zbatohet nga një ekip i duhur i ekspertëve, i cili kujdeset për organizimin, përgatitjen, shpërndarjen dhe konsumimin në kohë të ushqimeve nga programi i dëshmuar dhe provuar Hrono i Dr. Ana Gifing. Mënyra e duhur e ushqimit paraqet një dietë të ekuilibruar, siç duhet përmes zgjedhjes së duhur të ushqimeve të konsumuara në kohën e duhur.

  Stili i jetës është ai që jemi me. Të ushqyerit është një nga nevojat themelore të trupit të njeriut, kështu që ushqimi dhe vaktet e rregullt janë një pjesë e rëndësishme e stilit të jetës. Angazhimet e përditshme, mënyra e shpejtë e funksionimit nënkupton devijime nga zakonet cilësore të jetesës.

  Le të mos lejojmë të vuajmë pasojat e ritmit të sotëm të jetës. Ndani kohë për veten tuaj dhe na lini gjithçka ne. Vaktet tuaja të rregullta, të dorëzuar dhe të konsumuara në kohë janë misioni, nderi dhe mirënjohja jonë.
  më shumë

  Hyni në Librin e Artë

  Emri i përdoruesitFjalëkalim  Perdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj