Dis dizajn


 • Address : Blagoja Stefkovski 59
 • Place: Skopje
 • Distance: ≈7856 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Suggested results for your search terms:

  Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Arberia design-head office


  • Address : Boro Vulikj 6 lok.1
  • Place: Tetovo
  • Distance: ≈7820 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  ArbëriaDesign has been developed in one of the largest companies in the Republic of Macedonia in the field of graphics and graphic services. It works with several units offering various services in the fields of design, graphics, publishing, press, marketing, outdoor and in-house advertising, organization, etc.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1450781704_52.png?t=true&w;=300&h;=300
  Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Alma grafika


  • Address : bul.Aleksandar Makedonski (Edvard Kardelj) 42-b
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7855 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  Printing picture books, books, magazines, advertising materials and all graphic services

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/0c03a62558305c05a14b44e76fc4f784.jpg?t=true&w;=300&h;=300
  Internet accessWi-Fi ZoneAirconditioned

  Art print studio


  • Address : Stojka Cekova 62
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7855 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:00 to 16:00

  Printing services, printing and production of billboards, advertising materials, printing on T-shirts and textiles, printing on plastic, studio, print posters and photos,....

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1655295188_53.png?t=true&w;=300&h;=300
  Parking6 days a weekWi-Fi ZoneAirconditioned

  Mikro asu


  • Address : Hristo Tatarchev (Sava Kovachevikj), servisna zona jug 1/115
  • Place: Skopje
  • Distance: ≈7855 км
  • Working Hours: Mon - Fri from 08:30 to 16:30 • Sat from 09:00 to 14:00

  The company MIKRO ASU is engaged in the trade of materials, machines and technologies for the production of advertisements and the printing industry.

  //1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1411544808_81.png?t=true&w;=300&h;=300
  Map

  Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Љупчо Николовски, денеска ги додели 133-те договори, со вкупна вредност од над 1,2 милион евра, ...
  сите 25 | | | веќе видена

  Народната банка на Македонија засега нема да го следи трендот на централните банки во светот, кои од почетокот на минатиот месец првпат од јануари 2021 година ...
  сите 69 | | | веќе видена

  На официјалната веб-страницата на Европската Унија е објавен тендерот за избор на изведувач за изградба на интерконекторот за природен гас меѓу Северна ...
  сите 41 | | | веќе видена

  Министерот за финансии Фатмир Бесими, коментирајќи го буџетот за 2024 во својата последна колумна, уверува дека се за што ќе се задолжи земјата иднината ...
  сите 39 | | | веќе видена

  Login on Golden Page

  UsernamePassword  New user ? | Forgot your password? | Cancel