Дирекција за култура и уметност на Скопје


  • Адреса: бул.Св.Климент Охридски 58-б
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Локација: Спроти матица п.фах 519

  • Телефон 2: 02 3222341
  • Факс: 02 3165064
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00Мапа

Секој што ќе продава или издава стан - стар или нов ќе мора да приложи и документ за тоа колку е енергетски ефикасен. Новиот закон за енергетска ...
сите 18 | | | веќе видена

Од наредниот месец стапуваат на сила нови правила за работа во Германија од земји кои не се членки на Унијата. Условите за олеснети, но само за добивање виза ...
сите 11 | | | веќе видена

Борбата против даночните измами и донеле во буџетот на Франција 9 милијарди евра, соопшти министерството за финансии на Франција, ова откако Судот за ревизија, ...
сите 13 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи